Informacje o tabletkach
Nervosol Sen

Składniki:

substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z liścia melisy (Melissa officinalis), wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus), wyciąg z kwiatu lawendy (Lavandula angustifolia), substancja wypełniająca - fosforany wapnia, składniki otoczki (glikol polietylenowy, talk, alkohol poliwinylowy, barwniki: dwutlenek tytanu, lak indygokarminy, żółty tlenek żelaza), substancje przeciwzbrylające- sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Jedna tabletka zawiera 220 mg wyciągu z szyszek chmielu, 150 mg wyciągu z liście melisy, 40 mg wyciągu z kwiatu lawendy.

Kartonik zawiera 20 tabletek powlekanych.

Zalecane spożycie:

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 1 tabletki dziennie pół godziny przed snem.

Przeznaczenie:

Dla osób dorosłych oczekujących wsparcia prawidłowego procesu zasypiania i zdrowego snu.

Szczególnie w okresie:

  • wytężonej pracy umysłowej, fizycznej, dużego obciążenia psychicznego,
  • nieregularnej pracy zmianowej,
  • po wymuszonej aktywności w godzinach nocnych.

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować po upływie daty minimalnej trwałości zamieszczonej na opakowaniu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie zaleca się stosowania produktu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować produktu, jeśli kiedykolwiek wcześniej wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Produkt nie zawiera laktozy. Może być przyjmowany przez osoby z nietolerancją laktozy.
Produkt nie wykazuje działania uzależniającego.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25° C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A., ul. Św. Mikołaja 65/68, 50-951 Wrocław

Nervosol Sen