Na problemy ze snem
Nervosol Sen

Sen jest tak samo ważny w naszym życiu jak tlen czy jedzenie. Poświęcamy na niego przeciętnie aż 1/3 długości naszego życia. Bez niego nie możemy prawidłowo funkcjonować. Jednak stres, tempo życia, zła dieta czy choroby przyczyniają się w znacznym stopniu do powstawania problemów z zasypianiem bądź snem złej jakości. Jak sobie z tym radzić? Istnieje wiele domowych sposobów na nieprzespane noce. O ile dolegliwość ta nie jest skutkiem chorób somatycznych, możemy zadbać o poprawę higieny naszego snu (np.: aktywność fizyczna w ciągu dnia, odpowiednia temperatura w sypialni czy brak drażliwych bodźców bezpośrednio przed snem). Warto o nich pamiętać, jednak czasami to nie wystarczy. Wówczas wsparciem mogą być produkty zawierające surowce roślinne, których właściwości są znane od setek a nawet tysięcy lat.

Przykładem preparatu zawierającego surowce roślinne jest Nervosol Sen. Jest to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, potrzebujących pomocy w problemach z prawidłowym zasypianiem i utrzymaniem zdrowego snu. Jego bogaty, ziołowy skład zapewnia skuteczne wsparcie w utrzymaniu prawidłowej jakości snu.

Nervosol Sen to:

  • Największa zawartość naturalnych składników aktywnych - ekstraktu z chmielu, melisy i lawendy.

  • Brak działań zmniejszających koncentrację.

  • Tylko jedna tabletka dziennie, zmniejszająca koszt terapii.

  • Produkt nie zawiera melatoniny, która wyklucza pacjentów ze schorzeniami wątroby i zaburzeniami czynności układu immunologicznego.

Polecany także w okresach wzmożonej pracy umysłowej, obarczonej dużym obciążeniem psychicznym jak również przy nieregularnej pracy zmianowej.


Dla osób, które chcą:

  • wyciszyć emocje i stres oraz szybko zasnąć,

  • zdrowo przespać noc,

  • nie budzić się w ciągu nocy,

  • być rześkie i wypoczęte kolejnego dnia po dobrze przespanej nocy.

Gdy kolejna nieprzespana noc staje się Twoją codziennością i uniemożliwia Ci prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, wypróbuj naturalne wsparcie - suplement diety Nervosol Sen.